Dom Rezydencja JAŚMIN ZPO

Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy

Zajmujemy się działalnością związaną z zapewnieniem opieki osobom w podeszłym wieku oraz osobom chorym i niepełnosprawnym.

Nasza wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu Zakładu Opiekuńczego daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania tak ważnej i odpowiedzialnej decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w placówce opiekuńczej.

Cele Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego

Najważniejszym priorytetem jest zapewnienie fizycznego, umysłowego i duchowego komfortu wszystkim pacjentom. Każdemu staramy się zagwarantować poczucie intymności i bezpieczeństwa, oparte na zaufaniu, szacunku oraz świadomości, że jest się szanowanym i potrzebnym człowiekiem. Pacjentom Zakładu Opiekuńczego Jaśmin oferujemy opiekę na wysokim poziomie prowadzoną przez wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarki i opiekunki a także fizjoterapeutów. Opierając się na osobistym doświadczeniu w prowadzeniu domu opieki, dążymy do tego, by to miejsce było bezpieczne, pełne ciepła i zrozumienia – tak potrzebnego osobom w podeszłym wieku, osobom cierpiącym na różne dolegliwości, osobom samotnym i chorym. Nasi podopieczni otrzymują od nas ogromne wsparcie w wielu sytuacjach. Pomagamy rozwiązywać problemy, radzić sobie ze słabościami.

Lokalizacja Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego

Zakład Opiekuńczy Jaśmin zlokalizowany jest w miejscowości Wapnica znajdującej się 30 km od centrum Stargardu. Dogodna lokalizacja, sprawiają, że bliscy naszych podopiecznych mogą ich często odwiedzać.